TIGGO 7

مشخصات فنی

  • حجم و نوع موتور (سی سی) : ۱۴۹۸ توربوشارژ
  • تعداد سیلندر : ۴
  • انتقال نیرو : اتوماتیک DCT
  • حداکثر سرعت : ۱۸۵
  • حداکثر گشتاور : ۴۰۰۰ ~ ۱۷۵۰ / ۲۱۰

نمای داخلی و خارجی

Slide backgroundSlide thumbnail
تیگو هفت پرو امکانات رفاهیتیگو هفت پرو امکانات رفاهی
ایمنی تیگو هفت پنج ستاره ایمنی از موسسه C_NCAPایمنی تیگو هفت پنج ستاره ایمنی از موسسه C_NCAP

بررسی اجمالی خدمات خودرو

امنیت بالا ، امکانات رفاهی و لیست آپشن های بیشتر و دوام بالاتر خودروها در استفاده های روزمره خودروهای کراس اوور را بیش از پیش در بین مصرف کنندگان در سراسر جهان محبوب ساخت. مصرف کنندگان ایرانی نیز از این قائده مستثنی نبوده و تجربه موفق شرکت مدیران خودرو در عرضه خودروهایی چون: X33 ،X22 و تیگو ۵ شرکت را بر آن داشت تا محصول پرچم دار و استراتژیک خود را در سال ۱۳۹۶ جهت رقابت با رقبای بنام ژاپنی و کره ای به بازار عرضه نماید. خودرو تیگو ۷ با تکیه بر تمایز در طراحی و مجهز بودن به تکنولوژی های روز صنعت خودرو مورد توجه مشتریان قرار گرفت. تعدادی از آپشنهای بکار گرفته شده در تیگو ۷ به شرح زیر است:

امکانات رفاهی

سیستم اتوهلد و ترمز پارک برقی در خودرو تیگو ۷ راحتی و امنیت در حین رانندگی را موجب شده و با استفاده از صفحه نمایش لمسی ۹ اینچی قادر خواهید بود بسیاری از تنظیمات نظیر پخش موسیقی، استفاده از دوربین ۳۶۰ درجه و سیستم تهویه خودرو را به کار گیرید.

تیگو هفت پرو امکانات رفاهی
ایمنی تیگو هفت پنج ستاره ایمنی از موسسه C_NCAP

پنج ستاره ایمنی از موسسه C_NCAP

60 درصد بدنه خودرو تیگو ۷ را فولاد مقاوم شده تشکیل می دهد که با وجود نقاط جذب متعدد در پلتفرم خودرو ماکزیمم ایمنی در تصادفات را فراهم می آورد.مجموعه موارد ذکر شده سبب می گردد خودرو تیگو ۷ در تست تصادف C-NCAP چین موفق به کسب ۵ ستاره ایمنی شود که این دستاورد نشان دهنده بالاترین میزان امنیت ایجاد شده در یک خودرو برای سرنشینان است.

 

سیستم پایداری الکترونیکی ساخت شرکت بوش آلمان

سیستم پایداری الکترونیکی ساخت بوش آلمان بکار رفته در خودرو تیگو ۷ سبب می شود در زمانهایی که تعادل خودرو از دست می رود با وارد شدن به مدار و کنترل سیستم ترمز و قدرت موتور سبب می شود راننده بدون از دست دادن کنترل بتواند خودرو را بدون کوچکترین لغزش کنترل نماید. در مجموع آمار جهانی نشان می دهد با تجهیز خودروها به سیستم کنترل پایداری الکترونیک تا یک سوم آمار تصادف کاهش می یابد.

 

سیستم پایداری الکترونیکی تیگو هفت
سیستم کنترل در سربالائی(HHC) تیگو هفت

سیستم کنترل در سربالائی(HHC)

سیستم کنترل در سربالائی (HHC) هنگام شروع به حرکت در یک سربالائی مانع از عقب رفتن خودرو شده و در عرض ۲ ثانیه پس از آزاد شدن پدال ترمز اجازه می دهد وسیله نقلیه به راحتی شروع به حرکت کند. سیستم کنترل در سراشیبی (HDC) به راننده کمک می کند تا در سراشیبی های تند و لغزنده از سرعت معین بیشتر شتاب نگیرد .

 

دفترچه راهنما

این مطالب را نیز ببینید!

X22 PRO

وی ام x22 pro نسخه به‌روزرسانی‌شده مینی‌ کراس‌اوور شناخته‌شده در بازار ایران x22 است. که با تغییرات ظاهری جدید و بهبود های صورت گرفته ظاهری مدرن را به نمایش میگذارد و با همراهی امکانات رفاهی مدرن لذت رانندگی را دوچندان می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آدرس:

گنبدکاووس - میدان بسیج - ابتدای جاده مینودشت

تلفن:  33540450-017      فکس :  33559414 - 017

مدیریت : آقای خواجه         09115179460

وب سایت :     www.mvmdashti.ir

آدرس:

گنبد کاووس – ابتدای جاده آزاد شهر

<< در حال احداث>>

مدیریت : آقای خواجه         09115179460

وب سایت :     www.mvmdashti.ir

آدرس:

گنبدکاووس - میدان بسیج - ابتدای جاده مینودشت

تلفن:  33540450-017     فکس :  33559414 - 017

مدیریت : آقای خواجه         09115179460

وب سایت :     www.mvmdashti.ir